صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی از انواع صندلی های اداری است و از آن جایی که افراد و مدیران بیشترین ساعات روز خود را پشت میز می گذارند، بسیار مهم است در انتخاب صندلی استاندارد دقت به خرج داده شود. اتاق مدیریت یکی از بخش های هر سازمان و شرکتی است که اعتبار آن برند را نشان می دهد و تاثیر بسیاری بر جذب مشتری ها می گذارد. اما صندلی مدیریتی چه تفاوتی با دیگر صندلی اداری دارد و هنگام خرید آن به چه نکاتی باید اهمیت داده شود؟

 
صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی چیست؟

صندلی مدیریتی، صندلی است که قسمت پشتی آن بلند است، به گونه ای که از کمر، سر و گردن به خوبی محافظت می شود و امکان تنظیم ارتفاع و عقب رفتن پشتی نیز وجود دارد. کفی این صندلی ها بسیار نرم و با دوام است و معمولا از فوم سرد یا اسفنج ساخته می شود تا بیشترین میزان راحتی هنگام نشستن فراهم گردد. از آن جایی که این صندلی ها بیشتر به چشم می آیند، در کنار استاندارد بودن آن ها باید به مدل و زیبایی نیز اهمیت داده شود و به گونه ای انتخاب شوند که بیشترین میزان هماهنگی را با دکوراسیون داشته باشند.

 

ویژگی صندلی مدیریتی

آن چه که اهمیت دارد این است که صندلی های مدیریتی باید ویژگی های ارگانومیکی را دارا باشند تا از بروز مشکلاتی مانند کمر درد یا گردن درد در دراز مدت پیشگیری به عمل بیاید.

 

·         این صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند که توسط اهرمی که زیر صندلی قرار دارد، انجام می شود. ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که پاها کاملا روی سطح زمین قرار بگیرند و زانوها در زاویه نود درجه باشند. برای ایجاد ایمنی و راحتی بیشتر، می توان از زیرپایی اداری نیز استفاده کرد.

 

·         پتشی این صندلی ها خاصیت ارتجاعی دارد و به گونه ای طراحی شده اند که گودی کمر را تحت پوشش قرار می دهند. زاویه پشتی را می توان تا 110 درجه به عقب کشاند تا فشار کمتری به کمر وارد شود.

 

·         روکش های صندلی مدیریتی از جنس مواد ضد تعریق ساخته می شوند که تا در نشستن های طولانی مدت به خصوص در فصل های گرم، مشکلی را ایجاد نکنند.

 

·         پایه های این صندلی ها از آهن با ضخامت بالا ساخته می شوند تا بتوانند وزن صندلی و فرد را به خوبی تحمل کنند، از طرفی دارای پوششی از کروم و نیکل هستند تا در شرایط رطوبت، دچار زنگ زدگی نشوند.

 

·         این صندلی ها عمدتا چرخ دار هستند تا جابجایی شان راحت تر باشد که البته استفاده از این صندلی ها بر روی موکت، از طول عمر چرخ ها کم خواهد کرد. شما هم چنین می توانید چرخ ها را به راحتی تعویض کنید.

 

جنس صندلی مدیریتی

با توجه به این که مدیران بیشتر ساعات کاری خود در اتاق شان و پشت میز می گذرانند، بسیار مهم است که صندلی که خریداری می شود، جنس مرغوبی داشته باشد. در بیشتر موارد، جنس این نوع از صندلی ها از چرم است که دوام و کیفیت بسیار بالایی هم دارد.

 

خرید صندلی مدیریتی

هنگام خرید صندلی مدیریتی ، ظاهر و زیبایی در کنار استاندارد بودن اهمیت پیدا می کند و در صورتی که صندلی از مواد با کیفیتی ساخته نشده باشد، خیلی سریع خراب می شود و هزینه های بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما می توانید برای خرید صندلی مدیریتی با مراجعه به سایت نایل، خرید ایمن تر و مقرون به صرفه ای را داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *